Webrazzi Pass Satış Sözleşmesi

Webrazzi Pass, Webrazzi tarafından 2021 yılında düzenlenecek 4 adet etkinliğe katılım hakkına sahip olmanızı sağlayan bir kampanyadır.

Webrazzi Pass kampanyası kapsamında yararlanabileceğiniz hizmetler ve ücret bilgileri ile satış ve satış sonrasına ilişkin kurallar aşağıda yer almaktadır.

Genel Koşullar:

Webrazzi Pass kampanyası kapsamında; Webrazzi E-Ticaret 2021, Webrazzi Dijital 2021, Webrazzi Summit 2021 ve Webrazzi Fintech 2021 konferanslarına katılma hakkı bulunmaktadır. Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Webrazzi Pass, herhangi bir sayı sınırlaması bulunmaksızın satın alınabilecek olup, Webrazzi gerekli görürse kampanyayı sonlandırabilir. Webrazzi Pass sahiplerinin kazanılmış hakları saklıdır.

Webrazzi Pass, satın alındığı tarihten sonra düzenlenen Webrazzi etkinliklerini kapsar.

Etkinlik katılım hakkına ilişkin davetiyeler ise, Webrazzi Pass sahiplerine etkinlik tarihinden en geç 2(İki) hafta önce e-posta yoluyla teslim edilecektir.

Webrazzi Pass sahipleri, Webrazzi’nin bildirilen etkinlik tarihini değiştirme veya etkinliği tamamen iptal etme hakkını haiz olduğunu kabul etmektedir.

Webrazzi Pass’in satış işlemleri tamamlandıktan sonra 3. kişilere devredilmesi mümkündür.

Ödeme:

Webrazzi Pass’in birim bedeli toplam 2'ye kadar olan satışlarda KDV hariç 3750 TL, 3 ve üzeri satın almalarda ise KDV hariç 3500 TL’dir.

Havale için kullanılabilecek banka bilgileri aşağıdaki gibidir;

Garanti Bankası Kalamış Şubesi IBAN: TR TR21 0006 2000 3430 0006 2980 02

Kredi Kartı ödemeleriniz 3D Secure Sistemi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, bilgileriniz en yüksek düzeyde korunmaya çalışılacak ve aksi tarafınızdan açıkça belirtilmediği sürece Webrazzi tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.

Kredi kartı ile ödemelerde Bonus Kart sahipleri vade farkı bulunmaksızın 6 taksit imkanından da yararlanabilir.

Webrazzi kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerinin korunması, antivirüs programı kullanma, üyelik hesabından güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir. Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan Webrazzi sorumlu tutulamaz.

Sözleşmeden Cayma Hakkı:

Webrazzi Pass, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanuna dayalı olarak yayınlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in 7. maddesinin 4. bendinin f fıkrası kapsamında elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan sözleşmeden cayma hakkını kullanmanız mümkün değildir.

Diğer Hükümler:

Bu sözleşmeye ilişkin herhangi bir anlaşmazlık oluşması ya da hizmete ilişkin herhangi bir şikayetiniz olması halinde aşağıda yer alan iletişim kanallarından Webrazzi’ye ulaşabilirsiniz. Webrazzi, bu Kullanıcı Sözleşmesi'nde önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapabilir. Bu sebeple; Kullanıcı Sözleşmesi'ni belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.

Hizmet Sağlayıcı : Crenvo Bilişim Danışmanlık Reklam ve Tic. A.Ş.
Adresi : Fenerbahçe Mah. Cemil Topuzlu Cad. Hacı Mehmet Efendi Sk. İş Bankası Blokları No:24/4 D Blok K:1 D:1 34726 Kadıköy/İstanbul
Telefon : 0 (216) 3385603
Eposta : [email protected]

Söz konusu anlaşmazlığın uzlaşma ile çözülememesi halinde bulunduğunuz yer kaymakamlık veya valiliğinde mukim Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunabilirsiniz.